Gepost: 31-05-2008 15:12
Pieter50
Diagnosetechnicus
Lid sinds: 22-11-2007
6 bijdragen
Hey.
Ik heb een RAV4 van 1994 benz. met het volgende probleem:
Als de motor koud is loopt hij perfect na ongeveer 1a2 km. valt de ontsteking uit en de toerenteller valt op nul ,waneer het gas los gelaten word komt de ontsteking weer terug en de toerenteller begint weer te werken, maar ook waneer er plank gas gegeven word komt de ontsteking en toerenteller terug in het toerengebied tussen de 1200 en 3500 omw/min valt de ontsteking uit.
Reeds gecontroleert:
-Ontstekingsmodule twee andere erop gehad geen verandering.
-Comp. verdeler met bobine vevangen geen verandering.
-Signaal gemeten IGT op module met led lampje blijft signaal geven ook tijdens uitval van de ontsteking.
-Signaal gemeten IGF op module (is terug sig. naar ECU ) blijft aanwezig ook tijdens uitval ontsteking.
-Spanning op B+ module blijft 12V ook tijdens uitval.
-Massa van de module via schutbord is goed.
-Uitgaant sig. op C van module naar min aansluiting bobine deze valt uit in dit toerengebied.
-Uitgaant sig. op TAC. van module deze valt uit in dit toerengebied.
Zou wel een andere ECU willen proberen maar kan er gebruikt niet aan komen dit is het eerste type RAV zonder startblokkering ECU nummer 89661-42050.
Nieuwe ECU kost 1483,27 ex wil wel graag zeker weten of daar het probeem zit.
Wie kan mij verder helpen????
Groetjes Pieter
Deze oplossing is verrijkt voor AMT Reparatiewijzer en alleen toegankelijk voor actieve forumleden en/of abonnees van AMT Reparatiewijzer. Direct toegang krijgen tot ruim 15.000 oplossingen? Neem een abonnement voor slechts € 19,00 (excl. btw) per maand.
Neem een abonnement Inloggen